Jsi připraven se začít učit ten nejkomplexnější bojový sport vůbec?

Mixed Martial Arts: MMA

Konečně! Reálný, kvalitní a komplexní trénink MMA pro začátečníky v Praze

Slyšíme znovu a znovu:

 • “Chci se dostat zpět do kondice. Standardní fitko mě nebaví, chci cvičit něco praktického.”
 • “Zkoušel jsem tradiční bojová umění – většinou jsme však prováděli údery jen do vzduchu a cvičili sestavy. Většina technik by v reálném boji nefungovala.”
 • “Chtěl jsem se začít učit MMA, ale myslel jsem, že se nejdříve musím naučit zvlášť kickbox, zvlášť zápas a a zvlášť brazilské džúdžucu.”
 • “Byl jsem i v jiných MMA klubech, ale tréninky byli jen o dokazování si, kdo je největší tvrďák, a instruktor často nováčkům ve sparringu ubližoval.”

S naším MMA programem uvidíš během pár týdnů úžasné a rychlé změny.

Zde jen pár benefitů benefitů, které můžeš v našich lekcích očekávat:

 • Síla a kondice

MMA procvičuje všechny svaly těla – v každé hodině budeš pálit tuky a budovat solidní svaly.

 • Reálné bojové dovednosti

MMA je ultimátní testovací aréna bojových umění. Zůstávají pouze ty techniky, které fungují. Můžeš se je naučit, aniž bys musel vstoupit do klece a soutěžit, a i tak se budeš učit techniky, které používají profesionální zápasníci.

 • Odbourání stresu

Bouchat do pytle a do lap je zábava a odbourá spoustu stresu. Nejenže se budeš cítit skvěle, ale zlepšíš si i fyzičku.

 • Dobrá parta a team

Náš gym je velmi rodinný, dobrá parta, kluci a holky od náctiletých až po postarší, kde jeden pomáhá druhému – žádní tupci, žádní zakomplexovaní frajírci.

 • Lepší flexibilita, koordinace, reakce a pohyb

Jakmile se zlepší tvoje mobilita a flexibilita, budeš se lépe i rychleji hýbat, zlepší se tvoje techniky i fyzická kondice.

 

  Tvoje jméno (vyžadováno)

  Tvůj email (vyžadováno)

  Který den ti máme rezervovat zkušební lekci ZDARMA? (možno pondělí/středa od 19:00, anebo úterý/čtvrtek od 17:00, nebo úterý/čtvrtek od 19:00). Note: Lesssons in Czech only.

  Co s sebou? Stačí jen tričko a kraťasy, žádné chrániče zatím netřeba, lekce je zdarma, nic předem neplatit. Máš ještě nějaké otázky? Napiš je sem!

  Naše MMA metodika

  Integrovaný přístup: Místo toho, aby ses učil údery bez takedownů, anebo boj na zemi bez úderů, se budeš učit od prvního dne jak bojovat “stylem” MMA. To znamená, že si nevybuduješ špatné návyky, anebo se nanaučíš techniky, které fungují pouze ve specifických pravidlech daného sportu, např. jen čistého boxu či čistého zápasu.

  Systematická výuka: Náš coach studoval bojová umění přes 25 let. Cestoval po celém světě a učil se od těch nejlepších – a stále učí. Víme, že “tajemství” bojových umění jsou dobré základy a systematický přístup ke sparringu. Budeme dávat pozor na to, že se naučíš techniky správně, nejen pomocí hrubé síly, a že se budeš učit ve sparringu postupně, krok za krokem.

  Kompletní curriculum: Naše lekce zahrnují VŠECHNY ASPEKTY MMA: Údery, kopy, kolena, lokty, clinch, zápas, údery na zemi, páky a škrcení. Naučíš se i jak se těmto technikám bránit.

  Vědecký přístup k posilování a kondici: Naši žáci používají ty nejmodernější, vědeckým výzkumem potvrzené metody, používané top UFC profesionály a dalšími bojovníky. Součástí naší kompletní přípravy jsou i výživa, regenerace a sportovní psychologie.

  Zkušební lekce MMA ZDARMA! 

  Jak začít? Pokud ti již bylo 18, jednoduše – vyber si jestli budeš chodit 2x nebo 3x týdně, pošli email anebo zavolej, doraž.

  Naše MMA lekce se mohou rychle zaplnit, proto neváhej a přihlaš se ještě dnes. Těšíme se na viděnou u nás na tréninku MMA!

  Kde cvičíme? 

  Výuka MMA probíhá v Koruníí 109 na Praze 3. Vchod je nalevo od č. 109, vedle obchodu s módu, vjezdem do dvora. Na zvonku je napsáno Hung Kyun. 

   

  Naše adresa: Practical Hung Kyun/MMA Gym Praha, Korunní 109, Praha 3

  Coach?

  Pavel Macek Sifu (Practical Hung Kyun – civilní a profesní sebeobrana, silový a kondiční trénink, MMA)

  Potřebné vybavení?

  Pro začátek nebudeš potřebovat nic, později ti poradíme, jaké rukavice s i koupit. Postupně jsi pořídíš boxerské rukavice (raději větší), grapplingové rukavice (větší amatérské bambule, ne profi!), suspenzor, chránič zubů (obyčejný, na horní zuby, tvarovatelný ve vodě) a chrániče holení (pořádné, na thajský box). Vybavení pořiď nejlépe u firmy BobCorner.cz – poradí Ti a když řekneš, že jsi od nás, dostaneš slevu! 

  Dny a časy tréninků?

  PO-18:30-19:00 silový/kondiční trénink19:00-20:30 MMA Alfa
  ÚT17:00-18:30 MMA Beta18:30-19:00 silový/kondiční trénink19:00:-20:30 MMA Gama
  ST-19:00-20:30 MMA Alfa
  ČT17:00-18:30 MMA Beta18:30-19:00 silový/kondiční trénink19:00:-20:30 MMA Gama
  17:00-18:30 MMA sparring (všechny skupiny)18:30-20:00 MMA sparring (všechny skupiny)

  Školné?

  MMA 2x týdně1.800,-/měsíčně anebo 4.500,- /3 měsíce
  MMA 3x týdně2.000,-/měsíčně anebo 5000,-/3 měsíce

   Tvoje jméno (vyžadováno)

   Tvůj email (vyžadováno)

   Který den ti máme rezervovat zkušební lekci ZDARMA? (možno pondělí/středa od 19:00, anebo úterý/čtvrtek od 17:00, nebo úterý/čtvrtek od 19:00). Note: Lesssons in Czech only.

   Co s sebou? Stačí jen tričko a kraťasy, žádné chrániče zatím netřeba, lekce je zdarma, nic předem neplatit. Máš ještě nějaké otázky? Napiš je sem!

   Sdílení